0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Засоби для чищення кавоварок і кавових машин

Засоби для чищення кавомашин

У магазині brayval-coffee можна купити засіб для чищення кавомашини, засоби від накипу, засіб для декальцінаціі, засіб від кавових жирів і для чищення молочної системи. Наші продукти завжди відрізняються високою якістю і доступними цінами.

Забилася кавоварка?

Щоб кавомашина працювала справно необхідно своєчасно проводити планове обслуговування і заміну всіх необхідних запчастин. В планове ТО завжди входить чистка кавомашини від кавових жирів, декальцинація кавомашини і чистка кавомашини від молочного каменю.

Потрібно строго дотримуватися рекомендацій, які виробник хімії для кавоварок пише на упаковці. Це допоможе уникнути нераціонального використання засобів по догляду за кавоваркою.

 

За своєю структурою хімічні засоби для кавоварок поділяються на три типи:
- порошки в основному використовуються для видалення залишків кавових масел і видалення кавових жирів.
- таблетки для декальцінаціі кавоварок, так само часто таблетки використовуються для чищення робочої групи кавомашини.
- рідини найчастіше застосовуються для видалення накипу і для догляду за молочними системами (видалення молочного каменю і молочного нальоту)

У нашому магазині є завжди великий асортимент засобів для догляду за кавоварками. Ми оперативно можемо вислати хімію для кавових машин по всій Україні або доставити по Києву. Ми проконсультуємо і допоможемо підібрати засіб для чищення кавоварки, який найбільше вам підійде.

 

Чистка кавомашини в сервісному центрі Brayval-coffee

Якщо ви не хочете самостійно чистити свою кавоварку, то фахівці нашого сервісного центру завжди зможуть зробити це за вас. Ми зробимо чистку і декальцинацію кавомашини в найкоротші терміни

Сортування:
Вгору