Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Кава Essse

Кава ESSSE

Справжню італійську каву ESSSE це справжня насолода ароматом і зачаровує смаком кавового напою! За мірками кавового бізнесу це досить молодий бренд.Однако за такий короткий термін він встиг сподобатися величезній безлічі любителів кави. Ця сімейна компанія прагне максимально дотримуватися всі традиції і підтримує стандарти на найвищому рівні.

Історія бренду ESSSE Caffe

Більше 30 років тому, в далекому 1979 році народилася компанія під назвою Essse Caffe. Вона об'єднала в собі весь досвід, наукові дослідження, любов до кави і бажання виробляти якісний продукт на потіху все любителям ароматного напою. В ідеології компанії переважають три постулати: Scienza (знання), Sapienza (компетентність), Specializzazione (спеціалізація). Саме ці три літери «С» присутні в назві компанії. Керуючись цими трьома постулатами, компанії пильно і відповідально контролює якість свого продукту з ранніх етапів виробництва. Перевірки проходячи буквально на кожному кроці, починаючи від вибору плантації і сировини і закінчуючи вибором матеріалу для упаковки. Поетомукофе Есе славиться нам весь світ!

Чому краще всього купити кави ESSSE у нас?

У нашому магазині представлений величезний асортимент кави ESSSE починаючи від меленої кави і закінчуючи в капсулах і чалдах. Другим важливим моментом є, то, що ми співпрацюємо виключно з оригінальною продукцією від перевірених постачальників. Тому ви завжди можете бути впевнені в якості та ароматі нашої продукції. Не втрачайте часу і замовляйте каву Есе прямо зараз онлайн або по телефону і наші менеджери швидко оформлять доставку по Києву і всій Україні.

Сортування:
Вгору