Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Кращі кавомашини для дому

Яка кавомашина для дому підійде більше за все?

З кожним днем ​​все більше любителів кавових напоїв замислюються про те, що каву можна пити не виходячи з дому бо в цьому, є безліч позитивних моментів. По-перше, це зручно і не потрібно кудись йти по холоду або дощу. По-друге, це дешевше, ніж купувати в кав'ярнях чи магазинчиках. По-третє можна експериментувати зі смаками і настройками кавомашини. Ось так ми плавно підійшли до того, що нам потрібна кавоварка в домі. В цій статті ми розповімо, як вибрати кавоварку додому, чим відрізняються кавомашини одна від іншої і яка кавоварка найкраща.

Кавомашина це автоматична еспресо-кавоварка. Вона може готувати будь-який напій на основі зернової або меленої кави з молоком або без. Вони бувають різного функціоналу та різні за вартістю.
 

1. Перше з чим нам потрібно визначитися, це хочемо ми нову або відновлену кавоварку.
Нова машина завжди буде ідеально виглядати, без будь-яких вад, але за це доведеться переплатити. Відновлена ​​машина теж може бути в ідеальному стані, але іноді можуть бути дрібні подряпини. Що стосується працездатності, то в нашому магазині відновлене обладнання не поступається новому, а іноді навіть встановлюються додаткові елементи захисту від стрибків напруги або фільтри очищення води.

2. Другий, але не менш важливий момент у виборі кавоварки це розуміння, що ви нею хочете готувати. Тільки еспресо з американо або напої з молоком, такі як капучино або лате. Для першого випадку вам підійде кавоварка без автоматичного капучинатора. Якщо до вас прийдуть гості або друзі, то ви завжди зможете приготувати для них лате або капучіно з допомогою ручного панарелло, він встановлений майже у всіх автоматичних кавоварка. Якщо ж ви любите посмакувати смачним напоєм з молочною пінкою, тоді без автоматичного капучинатора або молочної системи вам не обійтися. Нижче фотографії представників кавоварок з автокапучінатором, молочної системою і звичайні без функції автоматичного збивання молока.

3. Вибір машини за типом управління. Буває кілька видів управління кофемашинами: кнопкове, сенсорне і новий модний тип це управління кавоваркою за допомогою програми на смартфоні (через bluetooth). Тут все залежить від того, як вам зручно. Як вам приємніше на дотик. Іноді кавоварка має кілька варіантів управління. Наприклад сенсорну панель і додатково є можливість управляти з телефону. Так чи інакше тут вибір за вами. Приклад кавомашини з керуванням по bluetooth.

4. Деякі люди так само поділяють кавомашини за способом індикації, бувають кавомашини з дисплеєм, на якому може показуватися інформація в різному вигляді. В одних це один рядок з мінімумом інформації, а в інших великий екран, де є безліч функцій і інформації, найчастіше це сенсорні екрани з кнопками. Так само бувають прості кавомашини, у яких немає екрану, я вся інформація передається за допомогою лампочок-індикаторів.

5. Візуальна складова теж важлива. Звичайно ж кожна людина хоче, щоб кавоварка була красива і вписувалася в інтер'єр кухні або приміщення де вона буде встановлена. Тут вже кожна людина сама для себе вибирає оптимальний варіант за кольором, матеріалом корпусу, з хромованими поверхнями чи ні.

6. Так само бувають екзотичні особливості кавомашини. Наприклад вони бувають з двома ковомолками. Це функція підійде для тих, хто хоче пити кілька видів кави не перенастроюючи кожен раз кавоварку.


Ми склали топ 5 кращих кавоварок для дому в 2019 році. (Автоматичні)

1. Кавомашина Saeco Lirika Plus Cappuccino Silver (RI 9841/01)
Кавомашина ідеально підійде для домашнього використання. У неї встановлені керамічні жорна, а в бункер кави міститься близько 500 грам кавових зерен. У неї досить великий бак для води на 2.5л. Є функція предсмачювання кави, що покращує смакові якості напою, в залежності від обсмажування зерен. Ця машина не має автоматичного капучинатора.

2. Кавомашина DeLonhgi MAGNIFICA ESAM 3000.B
У цій кавомашині ви можете самостійно вибрати використовувати кавові зерна або вже мелену каву. Бак для води помістить в себе 1.8 літра. Є функція предсмачювання кави. У ній є ручний капучинатор, за допомогою якого ви можете збити молоко.

3. Кавомашина Saeco Incanto Sirius S-Class
Кавомашина з сенсорним екраном, на якому є вся інформація про стан апарату. Корпус наполовину складається з красивого глянцевого металу. Встановлені керамічні жорна. Зручна по функціоналу, легко засипати каву і доливати воду.

4. Кавомашина DeLonghi PrimaDonna ELITE ECAM 650.55.MS
Красива і елегантна кавоварка. Вбудований сенсорний екран повністю відображає всю інформацію, а сенсорні кнопки приємно натискати. Так само є можливість управляти нею через мобільний додаток. Так само в комплекті йде молочна система для автоматичного приготування Лате, капучино, кави з молоком або будь-які інші напої.

5. Кавомашина Philips Saeco Aulika MID (RI 9844/01)
Ця кавоварка має ряд переваг. По-перше, вона дуже зручна, у неї великий бункер для кави і води. По-друге, є автоматичний капучинатор, який завжди може приготувати смачний капучино. З точки зору працездатності, то вона одна з найнадійніших кавоварок.

Сортування:
Вгору