Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Професійні кавоварки для дому, офісу, кафе, бару і ресторану

Кавові машини та кавоварки в інтернет магазині Brayval Coffee

У нашому каталозі інтернет-магазину кавоварок і кавових машин ви можете купити за найвигіднішими і доступними цінами в Києві кращі кавомашини для дому, офісу, кафе, бару і ресторану. На сайті Brayval-Coffee представлений великий асортимент кавових апаратів, доставку яких ми здійснюємо по всій Україні.

Чому варто купити кавоварку в Brayval Coffee?

Компанія Brayval Coffee спеціалізується не тільки по продажу кавоварок, а ще й на їх ремонті і сервісному обслуговуванні. Ми знаємо досконально все про кавоварки, починаючи від домашніх кавоварок і закінчуючи професійними кавовими апаратами. У нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент кавоварок провідних фірм виробників, таких як: Saeco, Philips/Saeco, Delonghi, Franke, WMF, Gaggia, Elektra, Rheavendors, Spidem, Siemens.

Кофемашины Saeco Кофемашины Philips-SaecoКофемашины DelonghiКофемашины WMFПрофессиональные кофемашины GaggiaПрофессиональные кофемашины ElektraКофемашина RheavendosКофемашина SpidemКофемашины Siemens

Абсолютно на всі кавомашини в нашому інтернет магазині ви отримаєте гарантію як від виробника, так і від нашого сервісного центру. При покупці кавоварки в магазині Brayval Coffee, наші фахівці навчать вас користуватися всіма функціями кавового апарату, а також зможуть відрегулювати кавоварку під ваші уподобання в автоматичному приготуванні кавового напою. Купуючи кавоварку у нас Ви гарантовано отримуєте кращу ціну, високий сервіс, грамотну консультацію по налаштуванню і експлуатації кавомашини, а також офіційну гарантію!

Яка повинна бути кавоварка?

Все дуже просто - Ваша кавоварка повинна готувати смачно і без зайвих зусиль Ваш улюблений кавовий напій. Це головний критерій вибору кавомашини.

Кавові апарати для дому

Для приготування кави в домашніх умовах краще вибрати автоматичні кавоварки, де все управління зводиться до натискання декількох кнопок, а приготування кавового напою не вимагає від вас умінь бариста і не займає багато часу. З такими повсякденними завданнями чудово впораються кавомашини Saeco та DeLonghi - одні з найпопулярніших кавоварок.

Професійні кавомашини

Професійні кавомашини прекрасно підходять для використання в бізнесі. Їх умовно можна поділити на 2 типи:

  • Повністю автоматичні професійні кавомашини (суперавтомат), коли напій вибирає користувач і кавовий апарат сам готує напій.
  • Професійні кавомашини, за допомогою яких напій готує бариста.

Якщо перший тип вимагає тільки обслуговуючого персоналу, який вчасно поповнює запаси автомата, то для другого типу кавоварок потрібен професіонал і якість напою залежить не тільки від використовуваних інгредієнтів, а й від умінь бариста.

Що краще - нова кавоварка або кавоварка БВ?

В інтернет магазині кавоварок Brayval Coffee для вас доступні як нові кавомашини так і бу. На нові кавоварки гарантію надає виробник, а на бу кавомашини гарантію надає наш магазин. Дізнатися детальніше про гарантії на кавомашини ви можете в нашому розділі Гарантія.

Завжди приємно користуватися новою технікою і кавомашини тут не виняток, але ціна на кавові апарати часом непосильна для домашнього або комерційного бюджету.

Основна причина покупки нової кавомашини - це гарантія від виробника, яка надається виробником на термін від 6 до 60 місяців, в залежності від типу кавоварки і умов її експлуатації. Але якщо прості кавомашини для дому або офісу ще доступні для покупки, то купити нову професійну кавоварку для кафе, бару чи ресторану часом накладно для бюджету компанії. Завдяки наявності бу професійних кавоварок в нашому магазині, ви можете заощадити чимало коштів для вашого бізнесу. Багато з наших клієнтів купують і користуються бу кофемашинами вже багато років. При правильній експлуатації і своєчасному сервісному обслуговуванні бу кавомашини, вони продовжують служити дуже багато років, про що свідчать відгуки на сторінках каталогу нашого інтернет-магазину.

Купуйте нові і бу кавомашини в інтернет-магазині Brayval Coffee

Сортування:
Вгору