0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Кавомолки, жорна, запчастини для кавомолок.

Кавомолки Saeco
Будь-любитель кави знає, що якість напою багато в чому залежить не тільки від сорту кави, але і від технічного стану кавомашини, а особливо від стану кавомолки кавомашини. Кавомолка Saeco намелює і подрібнює зерна кави до потрібного помелу, перш ніж готувати його. Від помелу залежить смак, насиченість і аромат вашого кавового напою.
Сама кавомолка складається з безлічі запчастин, основні це ножі кавомолки (жорна кавомолки), мотор кавомолки та ще деякі дрібниці як забірний гвинт кавомолки, щітки кавомолки і так далі.


Основні причини поломки кавомолки

Будь-яке обладнання, в тому числі й кавоварки потребують технічного обслуговування. Своєчасна заміна зношених ножів допоможе уникнути більш серйозних проблем і поломок. Існує дві основні причини поломки і стирання ножів. Перша це знос згодом від довгої роботи. І друга - використання неякісної кави. Коли виробник намагається здешевити свій продукт, то він нехтує деякими аспектами виробництва. Наприклад кави не просівається на дрібні камінчики, гілочки, металеві шматочки і від іншого сміття. Звичайно ж всі ці зайві елементи можуть вивезти з ладу вашу кавоварку.
 


Які існують жорна Saeco

У кавоварках Saeco застосовуються два види ножів - керамічні ножі Saeco і металеві ножі Саеко. Металеві жорна Саеко дешевші і тому використовуються частіше ніж керамічні жорна Саеко. Звичайно ж є і позитивні сторони використання металу, а саме те що він не схильний до розколювання. Однак якщо сміття потрапить на ріжучу частину, то він її швидко затупілась. Існують методи заточування ножів кавомолки, але через важку форми, заточуються вони неякісно, ​​тому простіше купити ножі кавомолки. Мінусом металевих можна назвати так само високий показник шуму і поява корозії при нечастому використанні. Якщо при замаліванія частинка іржі потрапить на ріжучу частину, то миттєво затупілась її і потрапить вам в напій.

Керамічні жорна Saeco

Керамічні ножі кавомашини стоять трохи дорожче, але зате мають ряд своїх переваг. Вони роблять більш рівномірний помел, видають менше шуму, довше залишитися гострими. Керамічні ножі для кавомашини Saeco мають один великий мінус, в разі потрапляння на них твердого сміття, вони можуть не просто затупитися, але і повністю розколотися. Такі жорна найчастіше встановлюються на кавомашини домашнього типу, тому потрібно уважно ставитися до вибору постачальника кави.

Які бувають різновиди кавомолок з кавоварки
У кавоварка Саеко розрізняють два види: горизонтальна кавомолка і вертикальна кавомолка. Розташування кавомолки залежить від технічних нюансів конкретного обладнання і звичайно ж впливає на працездатність всієї кавомашини.


Де купити кавомолку Saeco
У нашому магазині представлений великий вибір запчастин для кавомолок. Ви можете купити кавомолки saeco, двигун кавомолки saeco, керамічні жорна saeco, металеві жорна saeco, а так само безліч інших корисних запчастин.

Сортування:
Вгору