Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Кава Molinari

Кава Molinari (Молінарі)

Кава Молінарі - це справжня кава з справжнім італійським характером: насичений, ароматний і смачний. Ви полюбите його з першого вдиху аромату і з першого ковтка кавового напою. Це не дивно, тому що компанія вже більше 100 років вдосконалює свої вміння і знання в підборі кавових зерен, їх обробці та купажуванні. Після появи першої кав'ярні в далекому 1911 році, компанія щодня вдосконалює свою продукцію, починаючи від вибору плантація і постачальників зерна до упаковки і зберігання вже готове продукції. Однією з інновацій став унікальний метод зберігання зерна під підвищеним тиск газу в металевій банці. Саме ця технологія дозволяє зберігати аромат і смак довгий час. В наші дні кави Молінарі поставляється в 180 країн по всьому світу, багато гурмани гідно оцінили якості і високі смакові характеристики цієї кави. За багато років створилася група шанувальників, які п'ють виключно тільки Молінарі кави.

Весь асортимент кави Molinari підтримується на високому рівні якості, щоб ви молі насолоджуватися ароматним напоєм кожен день, незалежно в якій країні ви перебуваєте. Випийте чашку насиченого еспресо або м'якого лате і ви відчуєте як телепортіруетесь в затишний дворик італійської кафешки.
Вся продукція має сертифікати ISO, які тільки підсилюють упевненість в чудовому контролі за якістю обсмаження і підготовки зерна і купажів.
Як ми писали вище компанія має багаторічний досвід і свої традиції при виробництві якісного продукту. Але незважаючи на це, вони так само не бояться експериментувати і придумувати нові купажі, які стають улюбленцями серед любителів кавового напою. За останні роки придумано безліч нових купажів, які представлені в варіанті зерна, а так у вигляді меленої кави.

Де купити кава Molinari?

Купити кави Molinari означає зробити правильний вибір в сторону компанії, яка дотримується всіх високі стандарти виробництва смачної кави. Ви завжди можете бути впевнені, що купивши цей ароматну каву, отримаєте те що ви хотіли. Не втрачайте часу і замовляйте прямо зараз онлайн або по телефону, і наші менеджери організують швидку доставку по всій Україні. Так само ми змушені попередити вас, що зараз активізувалася продаж підробок продукції Молінарі, тому остерігайтеся сумнівних магазинів. Ми в свою чергу гарантуємо якість та оригінальність нашої продукції!

Сортування:
Вгору