Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Суперавтоматичні кавомашини

Кавомашина суперавтомат. Особливості та можливості

Суперавтомат кавомашина призначена для місць де необхідна висока продуктивність і висока надійність обладнання. Нерідко їх називають «кавоварка самообслуговування». Такі апарати ідеально підходять для утсановки в ресторани, кафе, кав'ярні, готелі, великі і багатолюдні офіси, короткострокові заходи (виставки, ярмарки і тд). Велика продуктивність таких кавоварок дозволяє готувати до 250 порцій кави за одну годину. І навіть при таких великих навантаженнях якість напою залишається на високому рівні. Вашому баристі або продавцеві не будуть потрібні професійні навички і вміння, хоч вона і називається професійна кавомашина суперавтомат, дуже проста в використанні та обслуговуванні. В основному всі напої готуються натисканням однієї кнопки. Навіть такі напої, як капучино і лате можна приготувати за лічені секунди. Так само в більшості кавоварок суперавтоматів є функція приготування гарячого шоколаду або капучіно зі смаком ірландського віскі.

Дуже часто суперавтоматичні кавомашини оснащені двома кавомолками, що дозволяє збільшити асортимент напоїв з різними цінами. Так само можна підбирати різні купажі, наприклад для еспресо і американо один бленд, а для напоїв з молоком можна використовувати моносорти кави.


Контроль продажів на суперавтоматичних кавоварках

Супер автомати створені для закладів з великим потоком клієнтів. Під час напливів кавоманів бариста не завжди встигає відзначати продані порції або просто може обманювати господаря закладу. Щоб уникнути цього супреавтоматичні кавомашини оснащені спеціальними системами контролю. Кожне натискання кнопки фіксується і заноситься в спеціальний звіт, який можна знімати зі зручною періодичністю і аналізувати в зручному форматі на комп'ютері. Є можливість віддаленого підключення до вашого ПО або до касового апарату.

Додатковими перевагами суперавтоматичних кавомашин є надійність, швидкість приготування і зовнішній вигляд. Надійність і швидкість досягаються завдяки багаторічному досвіду конструювання цих апаратів. Більшість запчастин і вузлів виготовляються з якісного металу, а не з дешевого пластику. Суперавтомат Franke це ідеальний варіант кавомашини для бізнесу.


Де купити кавомашину суперавтомат в Києві

У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент суперавтоматів. Найпопулярніші з них це суперавтомат Franke і Saeco. Якщо ви ще не знайшли відповідну для вас модель, то зверніться до нашого фахівця, і він допоможе вам вибрати найкращий варіант. Так само у нас є кавомашина суперавтомат бу.

 

Сортування:
Вгору