0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Прокладки для кавомашин

Купити гумові прокладки та ущільнювачі для кавоварок. Різні силіконові ущільнювачі, гумові прокладки і кільця ущільнювачі.

Всі кавомашини так чи інакше працюють і стикаються з водою. Тому необхідно підтримувати герметичність в їх гідросистемі. Це дуже важливий момент, якщо ви хочете щоб кавоварка працювала справно. Вчасно заміняні гумки і прокладки допоможуть уникнути пошкодження елементів плати в кавомашині. Найчастіше потрібна заміна гумок на автоматичних кавоварках, заміна прокладок на професійному кавовому обладнанні, а також часто стираються гумки робочої групи, висихають прокладки на бойлер кавомашини.

Як зрозуміти заздалегідь, коли міняти прокладки на кавомашині.

Заміна прокладок у кавомашині потрібна, коли ви виявляєте течі в кавоварці. Наприклад, коли з'явилася теча з-під ріжка кавомашини. Причина цього швидше за все пересихання кільця ущільнювача. Ми рекомендуємо не затягувати ситуацію до того моменту, коли питання буде стояти гостро. Поміняти прокладки необхідно хоча б раз на пів року, незалежно від того як інтенсивно ви користувалися кавоваркою.
 

Як вибрати і купити силіконові прокладки для кавомашини

Якщо ви професійно не займаєтеся ремонтом кавоварок, але хочете самостійно поміняти прокладку в кавомашині, то спочатку уточніть яка саме вам потрібна прокладка. У нас на сайті є безліч схем-мінуалів (розділ запчастин) для кавоварок за допомогою яких ви можете точно підібрати потрібну прокладку. Якщо вам це не вдалося ви завжди можете звернутися до нашого менеджера, який з радістю вам допоможе.

Сортування:
Вгору