Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Чай

Як вигадали пити чай

Перші згадки про чай з'явилися понад п'ять тисяч років тому! Першими любителями цього унікального напою вважаються китайці. Легенда свідчить, що імператор Шень Нун абсолютно випадково відкрив чудові властивості чайного листа. Подорожуючи, імператор пив тільки кип'ячену воду для дотримання гігієни. Якось один раз він відпочивав в тіні великого дерева і чекав поки закипить чан з водою. Порив вітру зірвав кілька листів, які потрапили прямо в казан з киплячою водою. Листя пофарбували воду в світло-коричневий приємний відтінок і надали цікавий смак. А найголовніше, після випитої чашки нового напою імператор відчув такий приплив енергії, що зміг продовжити свою подорож. З цього моменту починається вивчення чудодійного листя і починають дозрівати перші традиції чаювання.
Спочатку чай був розкішшю і його вживала тільки сім'я імператора, зрідка листову розсип могли покуштувати простолюдини і селяни.

Шлях від плантації до нашої чашки

Перед тим як ми зможемо насолодитися всією пишнотою цього напою, чай проходить довгий і тернистий шлях. Ця дорога повна тонкощів і нюансів. Всі вони дуже важливі, навіть ті які здаються не значними. Щоб все було на вищому рівні, не можна допускати жодної помилки. Щоб правильно вибрати і купити чай, потрібно розуміти як його виробляють і в чому відмінності між різними чаями. У нашому магазині представлений великий вибір, а ціна чай вас приємно здивує.

Основні стадії виробництва

Чай ця назва вічнозеленого куща, його листя і чудового напою. По науковому рослина називається «Камелія китайська». Кущ досягає десяти метрів у висоту. Для його швидкого і правильно зростання необхідний теплий клімат, великий показник опадів і сонця одночасно.
Існує величезна кількість технік збору чайного листа, в залежності від яких з одного і того ж куща можна виготовити більше 500 різних видів чаю. Кількість сортів чаю з кожним роком тільки збільшується і зараз налічує коло 900 сортів.

Фотографія куща Камелія китайська. З листочків даного куща виходить дуже смачний чай.
Купити чай з доставкою по Києву та Україні завжди приємне заняття. Ви можете вибирати з сотень різних видів. У вас 100% вийде підібрати чай саме під ваш смак.
 

Як відбувається збір чаю

Для виготовлення чаю підходить тільки молоді пагони, на яких має бути до 3 листя і не розкрилася до кінця нирка або тіпса. А розкриті квітки і немолоді листя не мають ніякої цінності, тому що їх смак ненасичений і не ароматний. Кілька листів з ниркою називаються флеш. Якщо зібрати тільки флеші, то з нього можна зробити золотий чай
 

Листя збираються виключно вручну. Тільки в декількох регіонах Індії використовують спеціальні машини. За рахунок того що людина більш вибірково може вибрати кожен листочок, ручна збірка більше цінується. Машина випадково може зірвати хворі або зламані листки. Якщо чай зібраний вручну, то він маркується як Чай класик (classic)
 

Під час збору чайного листя обов'язково потрібно враховувати безліч чинників, таких як:
• місце розташування плантації;
• вік чайного куща;
• календарні дні збору;
• рівень класифікації збирачів;
• кліматичні показання під час збору (температуру, вітер, опади і тд)
• вік самого листа.
З огляду на всі ці фактори, листя діляться на перший, другий і третій сорт. Від сорту звичайно ж залежить ціна чаю.
 

Як обробляється сировина

Кожен лист можуть обробляти по-різному. При різних способах змінюються властивості і сорт чаю.
Наприклад якщо свіжі скорочення листочки скрутити і висушити, то ви отримаєте зелений чай. Якщо спочатку зав'ялити листя і тільки потім скорочення ферментувати, то вийде чорний, жовтий або червоний чай.
Є кілька способів висушити чайне листя. Можна в'ялити, скручувати, обсмажувати, сушити в печах, обварювати в воді. Можна все ці процеси міняти місцями і додавати один до іншого. Від цього залежить, який чай вийти в остаточному підсумку.

Скручування чаю

Скручування роблять вручну або за допомогою спеціальних машин. Це довгий і трудомісткий процес. Основне завдання скручування - це вичавити сік з чайного листа.
Вже пробували скручений чай? У вас є можливість купити скручений чай в кульках в нашому магазині.
Пресовка. чай Пуер
Спресований чай - Пуер, буває в формі різних тварин або в класичних формах - млинець, брикет, овальний згортки.

Упаковка і продаж чай

Зазвичай чай упаковується по 50 кг в паперові мішки, а потім для подальшого транспортування в тюки і контейнери. Після це на фабриках його фасують в упаковки і яскраві банки від 25 гр до 1 кг.
Пийте смачний чай. Будьте здорові і бадьорі.

Сортування:
Вгору