Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Каталог капсульних кавоварок

Капсульна кавоварка це просте рішення для кавоманів


З давніх часів технологія приготування кави сильно змінилася. Вироблено безліч різноманітного обладнання, призначеного для спрощення життя людям. Проте зараз багато любителів ароматного напою вважають, що кава вимагає до себе уваги і доброго ставлення, а якісний напій не терпить поспіху і повністю автоматизованого процесу. Однак в сучасному світі ми постійно поспішаємо, спізнюємося і поспішаємо, тому часу на довге варіння кави у зайнятих людей немає. Для них була вигидана спеціальна кавоварка, а саме капсульні кавоварки.

У чому ж секрет капсульної кавоварки

По суті ніяких секретів немає, а є тільки обгрунтовані і практичні рішення багатьох проблем, з якими можна зіткнутися при заварюванні кави в турці або в автоматичній кавомашині.
      1. У наш час, мало хто захоче стояти над плитою з туркою і чекати поки не втекла кава, не кажучи вже про те що б правильно доглядати за кавоваркою-еспресо. Тому першим найбільшим плюсом капсульної кавоварки безсумнівно є зручність використання. Досить помістити капсулу в спеціальний контейнер і вибрати потрібний напій.
      2. Простота конструкції. У будь-якій техніці, де використовується безліч вузлів і компонентів є велика ймовірність, що один з них вийде з ладу. І достатньо всього одного зламаного елемента, щоб кавоварка повністю зупинилася. В цьому випадку капсульні кавомашини прості і не вимагають дорогого обслуговування і ремонту.
      3. Свіжість і аромат кави. Завдяки конструктивним особливостям приготування кави в капсульних кавоварках, у вас завжди буде смачна кава. Це обумовлюється тим, що під час виробництва капсул, в них міститься свіжозмелена кава, а закрита капсула упаковується в вакуумний пакет. Кава не вивітрюється і не вбирає зайві сторонні запахи.
      4. Доступна ціна. Завдяки простоті конструкції кавоварки капсульні досить дешеві у виробництві і не сильно полегшують гаманець любителів кави.

Які бувають капсульні кавомашини

Таке зручне і просте обладнання знайшло безліч шанувальників по всьому світу. Не дивно, що з'явилося безліч різних типів капсул і відповідно різних кавових машин для капсул. Вони відрізняються по функціоналу і по типу використовуваних капсул.

За функціоналом це c капучинатором і без нього. Відповідно ви зможете або не зможете збивати молоко для лате або капучіно. У свою чергу молочники діляться на автоматичні Капучинатори і насадки типу панарелло. Автоматичний капучинатор це резервуар, куди ви наливаєте молоко. А кавоварка самостійно засмоктує молоко і в чашку подає вже збите молоко. За допомогою насадки панарелло ви самостійно збиваєте молоко, за допомогою струменя пари. Для цього вам знадобляться мінімальні знання і вміння. Обидва варіанти можуть бути для різних типів капсульних кавоварок.

Кавоварок по типу капсул існує безліч видів. Принцип роботи у всіх однаковий, а відрізняються вони лише особливостями конструкції самої капсули. Найпоширеніші це:
1. Кавоварка Nespresso
2. Кавомашина iperespresso
3. кавоварка dolce gusto
4. кавоварка espresso point
5. кавоварка lavazza blue
6. кавоварка caffitaly

Де купити капсульну кавоварку

У нашому магазині великий вибір кавоварок капсульного типу. Ви завжди зможете вибрати підходящий варіант за зовнішніми даними, технічним характеристикам і ціною. А наші менеджери з радістю проконсультують вас з будь-яких питань.

Сортування:
Вгору