0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Капучинатори, Насадки, Панарелло для кавоварок Saeco, Delonghi

Де купити капучинатор для кавомашини

Кожен з нас любить випити чашечку смачної кави вранці після сніданку. Сучасні домашні кавомашини надають нам возмозможность насолодитися кавовим напоєм швидко і просто. Особливо смачними виходять напої з додаванням молока - капучіно або лате. Для цього кавоварка повинна бути обладнана спеціальним пристроєм - капучинатором. Це пристосування спрощує користування кавомашиною. Особливо якщо це автоматичний капучинатор. Купити капучинатор в нашому магазині можна з кількох причин:
у нас найоптимальніші ціни;
у нас все запчастини для кавоварок оріганальні;
доставка запчастин до кавових машин по Києву і всій Україні;
ввічливе обслуговування;
Якщо з якоїсь причини ви не змогли знайти потрібний вам капучинатор, то зателефонуйте за номером вказаним в шапці сайту і менеджер вам допоможе.

Який капучинатор Saeco вибрати?

Капучинатор saeco допоможе вашій кавомашині збити молоко і зробити знього молочну пінку. А у ж з пінкою ви можете зробити будь-який кавовий напій. Буває три види капучинаторів: насадка капучинатор, автоматичний капучинатор і ціла молочна система.

Насадка капучинатор ще називається панарелло або ручний капучинатор. Вона надягається на краник подачі пари і сприяє кращому збиванню молока. По суті назва говорить сама за себе, це просто насадка на вже готовий кран пара. Вам необхідно помістити кран в пітчер з молоком, і поступового збити молоко, як на професійній кавомашині.

Автоматичний капучинатор має спеціальну форму за допомогою якої молоко засмоктується через трубочку з будь-якої ємності. Усередині капучинатора молоко зустричаєтсься зі струменем пара і повітря. Воно нагріваеться і перемішується з повітрям. Виходить молочна пінка. При цьому вам треба просто поставити кухоль під отвір капучинатора.

Молочні системи в більшості випадків ставиться в сучасних домашніх кавоварках. Система складається з молочного контейнера, з різними насадками. Система сама засмоктує молоко і подає його у вбудований капучинатор. Це найзручніший метод зробити кавовий напій з молоком. Ви можете зняти ємність для молока і поставити в холодильник. Його зручно мити і користування ним вам доставить одне задоволення.

Сортування:
Вгору