Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Професійні кавомашини для кав'ярні, кафе, барів і ресторанів. Нові та БВ з гарантією.

Яке професійне кавове обладнання краще вибрати

Сьогодні є безліч способів приготувати смачну каву. З усіх варіантів спосіб «еспресо» найзручніший і відповідний для комерційного використання, кафе і ресторанів. професійні кавомашини з легкістю можуть працювати у важких умовах при високих навантаженнях і великих продажах. Виробників і модифікацій існує величезна безліч, але принцип роботи практично не відрізняється. Вода нагрівається до потрібної температури (від 88 до 92 градусів) і далі проходить через мелену, спресовану каву під великим тиском, близько 9 бар. Під час цього процесу кава виварюється, а ви зможете насолодитися ароматним напоєм.

Які види професійних кавоварок бувають

Вибір професійної кавомашини залежить від умов роботи і завдань конкретного закладу, від статусу і цін в закладі, від потрібної продуктивності і якості напою, від навичок обслуговуючого персоналу. Так само вони можуть відрізнятися кількістю груп (ріжків), потужністю тенів і об'ємом бойлера і так далі. Вони можуть бути автоматичними, напівавтоматичними або механічними. Все це впливає на вибір того чи іншого обладнання. Наприклад для професійного бариста, у якого вже є великий досвід і набита рука найкраще підійде механічна професійна кавоварка, а для початківця максимально автоматична.

Традиційна професійна кавоварка

Більш докладно розглянемо професійні кавові апарати. Для початку поговоримо про продуктивність. Продуктивність залежить від кількості груп або ріжків в кавомашині. Вони так і називаються однопостова кавомашина, двухпостова, трьопостова і четирьопостова кавоварка. Кожна група може готувати одночасно 1 або 2 порції кави. Найчастіше зустрічаються двогрупні кавомашини, тому що вони дешевші ніж трьох- і чотирьогрупні, і більш швидкі ніж однопостові. Рідше зустрічаються кавомашини з трьома і чотирма групами. Вони займають багато місця, вони дорожче і якщо ваш бариста не має достатньої кваліфікації, то він просто не зможе одночасно працювати на всіх ріжках. Однопостові підійдуть для мінікофейні, де мало місця і невелика прохідність.

Чим Автоматична професійна кавомашина краще напівавтоматичної або механічної

Професійна автоматична кавоварка має плату управління, яка дозволяє налаштувати кнопкову панель і запам'ятати всі необхідні налаштування. Вона може запам'ятати кількість води окремо для кожної кнопки, температуру, тиск і так далі. Це не дозволить баристі заплутатися або перелити каву.
Напівавтоматичні професійні кавомашини потребують більшої уваги та більш високих навичок і знань барісти. Він повинен самостійно зупиняти апарат, коли порція кави буде достатньою. Самостійно контролювати температуру. Однак такі кавомашини все ж краще ніж повністю механічні, де зможе працювати тільки досвідчений баріста. Йому потрібно буде самостійно контролювати тиск на протязі всього часу виварювання кави. Так само самостійно зупиняти подачу води.


На окрему увагу заслуговують суперавтоматичних професійні кавомашини, які самостійно намаливают кави і формують таблетку. Про них ми докладно написали у відповідному розділі.

На що звернути увагу при виборі професійної кавомашини?

Перше це де ви плануєте її використовувати. Якщо це навчальний заклад або місце, де клієнти приходять напливами, тоді потрібно вибирати продуктивну кавоварку, а найкраще суперавтоматичних. Якщо у вас елітний ресторан і ваші клієнти цінують не швидкість, а якість, тоді ваш варіант це нова професійна кавоварка надійних брендів. Якщо ви хочете здивувати клієнтів різноманітністю кавової карти, тоді вам підійде звичайна професійна кавоварка, але доведеться додати кілька кавомолок, щоб готувати каву з різних сумішей. Якщо ви не можете вирішити який варіант вам підходить найбільше, наші менеджери можуть вам допомогти.

Де купити професійну кавоварку в Києві

У нашому магазині представлений великий асортимент професійних кавомашин бу і нових. На все обладнання є гарантія від 6 до 12 місяців. Великий вибір виробників дозволить вибрати, як економічні варіанти так і більш імениті бренди. Наші менеджери завжди допоможуть з вибором і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Сортування:
Вгору