Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Купити цукор в стіках

Цукор в стіках

Всі знають, що таке цукор, але мало хто знає про його властивості. Зараз всі стверджують, що цукор шкідливий, але в невеликих дозах він корисний. Він є джерелом енергії і вуглеводів. Стимулює мозкову діяльність, а так само може піднімати настрій.
У нашому інтернет-магазині ви можете купити цукор в стіках за хорошою ціною. Стіки це дуже зручна форма упаковки. Їх можна взяти з собою в похід або на роботу і вам не доведеться тягнути цілу банку цукру.

Розрізняють декілька видів цукру. Основна їхня відмінність це сировина з якого він зроблений.
Коричневий або тростинний цукор одержують із потужних стебел очерету. Він росте в тропічних регіонах.
Буряковий цукор. Так як в нашій країні немає цукрової тростини, то здавна цукор добували з буряка. У 90% випадків ми використовуємо саме білий буряковий цукор.
Цукор з клена. Це традиційний продукт в східній Канаді. Як зрозуміло з назви, такий цукор виходить з деревного соку. Місцеві випарюють сік і з рідини добувають сам цукор.
Пальмовий або кокосовий цукор. Такий вид цукру видобувається з пальм.

Переваги упаковки в стіках

Разова упаковка (індивідуальна) допомагає цукру збережуться в хорошому стані довгий час. Вірш захищає свій продукт від пилу, вологи, перешкоджає розсипання. У наш час стіки з цукром часто використовують для реклами. Для цього компанії наносять свій логотип на упаковку.

Де купити цукор в стіках в Києві

У нашому магазині ви завжди можете купити цукор в стіках за хорошою ціною і з доставкою по всій Україні. Так само у нас є спеціальна пропозиція для гуртових покупців.

Сортування:
Вгору