Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Кришки для стаканів

Кришки для стаканів

Паперові стакани - один з найбільш зручних видів одноразових стаканчиків. Їх використовують в кав'ярнях, на пікніках, різних заходах. Щоб пити напої було ще зручніше і безпечніше, можна додатково використовувати кришечку на стакан


Кришка на стаканчик - дуже зручна і раціональна річ. Вона не дасть виплеснутися напою зі склянки і ви ніколи не обіллєтесь. Другою перевагою буде довгий час збереження температури напою, саме для цього кришечки для стаканів використовують в кав'ярнях. Так само кришечки підійдуть для маленьких діток на різних святах, походах або просто в повсякденному житті. Стаканчик буде герметично закритий і ваша улюблена дитина нікого не обіллє і сама буде чистенькою.

Як вибрати кришки для паперових стаканів.

Перш за все потрібно звернути увагу на якість кришечки. Вона не повинна мати задирок, браку у пресі. Щоб кришка підійшла для вашого стакана, треба визначитися з діаметром. Так само можна підібрати гарні кольори, щоб кольорова кришечка підійшла до вашої посуді.

Де купити кришки для стаканів?

У нашому магазині є кришечки для стаканчиків високої якості і різних розмірів. А ціна кришки для стаканів вас приємно здивує. Ми співпрацюємо тільки з виробниками, які використовують якісну сировину, відповідну для харчових продуктів. У нас ви можете придбати кришечки від 50шт. Так само ви можете купити паперові стаканчики, мішалки, трубочки і інші аксесуари для приємного чаювання.

Сортування:
Вгору