Brayval-coffe працює для Вас і доставляє замовлення в штатному режимі!
0Порівняння товарів
Графік роботи:

Будні: 9:00-19:00 | Субота: 11:00-16:00

 

0
Мій кошик

Кавомолки

Електричні домашні та професійні кавомолки

Кавомолка - пристрій, який обов'язково необхідний на шляху приготування ароматного напою з кавового зерна. Тільки після, того як ви перемелите кавові зерна, ви зможете переступити безпосередньо до заварювання чашечки кави. Кавомолки бувають різні. Діляться вони на жорнові, ножові і вальцеві, на електричні та ручні, на домашні кухонні і професійні для ресторанів і закладів.

В основі перемелювання лежать стародавні технології перемелювання зерна в борошно. Тут такий самий принцип. Кавові зерна подаються через спеціальний отвір, який називається лійкою і виявляються між жорнами. В результаті тертя об поверхню жорна?зерно подрібнюється і видаляється з між жорнового простору. Чим ближче жорна один до одного тим дрібніше буде помол.


У сучасних електричних кавомолках (Гріндер) найчастіше використовують ножі або жорна, рідше - вальцеві млини. У кожного методу є свої плюси. Наприклад ножові кавомолки доступні, а жорнові більш продуктивні і кава перемелюється більш рівномірно. Вальцеві розраховані на великі обсяги сировини.
Вибір ступеня помелу дуже сильно залежить від того, на якому обладнанні ви будете виварювати кави. Дуже тонкий помел застосовується при заварюванні в джезві, в це випадку зерно перемелюється практично в пил. Для еспресо кавоварок підходить середній або середньо дрібний помел, щоб помпа мала можливість його продавити. Так само для такого обладнання дуже важливо, щоб помол був рівномірним, тоді вода буде проходити крізь спресовану таблетку правильно. Помел використовується в френч-пресах і в кавоварках крапельного типу.

Де можна купити кавомолку в Києві недорого

У нашому магазині представлений великий вибір кавомолок різного типу, тому купити кавомолку у нас буде хорошим рішенням. Ми даємо гарантію на все обладнання і допоможемо підібрати варіант, який буде підходити саме для вас.

Сортування:
Вгору