Кавомашина Saeco коди помилок №2

Якщо у вас на екрані видає помилки без цифр, а просто англійськими словами, то прочитайте першу статтю.
Нижче ми розпишемо значення всіх поширених помилок на сучасних кавоварка Saeco / Philips і підкажемо, як їх позбавитися. Їх дуже багато, але основні це 01, 03, 04, 05, 11, 14 і 19. Якщо у вас відображаються інші помилки, то ваша кавоварка вимагає втручання кавового майстра.

Також ви можете проконсультуватися безкоштовно за номерами:

Life:)       (093) 4963131

МТС        (095) 4963131

Kyivstar  (097) 4963131

Saeco Помилка 01 - кавомолка несправна

Код помилки 01 означає, що кавомолка заблокована або щось перешкоджає правильній її роботі. Швидше за все в воронку, де подається кава потрапило якесь сміття або забилася мелена кава. Вам необхідно очистити воронку від кави і сторонніх предметів. Для цього необхідно відключити кавоварку і почекати приблизно 30 секунд, поки вона повністю вимкнеться.
Дістаньте кавові зерна з бункера і зверху за допомогою пилососа очистіть воронку для меленої кави і отвір, де встановлена ​​кавомолка
Дістаньте варильну групу (прес або Брівер) знизу. Над місцем де стояв Брівер є отвір звідки падає мелена кава, спробуйте рукою прочистити цей отвір. Пилососом приберіть всю мелену каву. Помістіть варильну групу назад і включіть кавоварку. Якщо дані дії не допомогли, потрібно звернутися в сервісний центр Brayval-coffee
Рекомендації:
Намагайтеся, щоб волога не потрапляла в воронку кавомолки. Наливайте воду тільки при закритій кришці бункера кави.

Відеоінструкція, як прибрати помилку 01:

Saeco Помилка 03 - заварочная група (прес, Брівер) вимагає очищення

Вам необхідно промити прес, для цього необхідно вимкнути кавоварку і почекати 30 секунд.
Відкрийте дверцята кавомашини і дістаньте Брівер. Промийте його під теплою водою, під усіма кутами і з усіх боків. Дайте йому трохи часу, щоб він висох. Після цього вставте його назад і перевірте працездатність кавомашини.

Saeco Помилка 04 - заварочная група встановлена ​​неправильно

Вам необхідно відкрити сервісні дверцята кавомашини і дістати заварювальну групу. Спробуйте вставити її назад до характерного клацання.

Saeco Помилка 05 - в гідросистему потрапило повітря

Для того, щоб машина запрацювала, необхідно випустити з неї повітря. Наповніть бункер водою і натисніть кнопку подачі води кілька разів. Спершу вода буде бризкати, але з часом струмінь повинен нормалізуватися.

Saeco Помилка 14 - ваша кавоварка перегріта

Необхідно вимкнути кавоварку на 30 хвилин. Якщо ця помилка повториться, необхідно звернутися в сервісний центр.

Saeco Помилка 11 і 19 адаптація до кімнатної температури.

Дані помилки вказують, що необхідно вимкнути кавоварку на 30 хвилин, щоб вона адаптувалася до кімнатної температури. Це запобіжний засіб захищає кавоварку від появи конденсату. Найчастіше така проблема виникає під час перевезення обладнання в холодну пору року.