Kyivstar  (067) 180 49 64 - Сервісний відділ по ремонту кавомашин

ЯК РОЗУМІТИ, КОЛИ ЧАС ПРОФІЛАКТИЧНО ПОЧИСТИТИ КАВОМАШИНУ?

 Раз на тиждень слід мити заварний блок, контейнер для відпрацьованої кави та піддон (каплесбірник).

 Якщо в вашій кавоварці є капучинатор - це механізм для збиває молоко для латте та капучино. Його називають "трубка подачі пари" або "вспінювач молока" також ще   називають "молочник". Цей механізм потрібно промивати після кожного приготування молочного напою, щоб кавомашина не мала не приємного запаху, і система не забивалась молочним каменем. В домашніх умовах можна використовувати "хімію від молочного камня" і робити промивку системи один раз в міс.

Кавомашина потребує профілактики, коли:

          ⚡ загоряється індикатор контролю за вапняковим нальотом; (Він в більшості кавомашин світиться або мигає червоним, але при цьому кавомашина продовжує готувати                    каву)

          ⚡ кавова машина видаватиме нехарактерні гучні звуки або буде гудіти під час роботи;

          ⚡ Наліт на стінках бункера води;

          ⚡ збільшується час приготування однієї порції напою;

          ⚡ з капучинатора виходять білі частинки накипу, на дні чашки з'являються осади;

          ⚡ кава не така ароматна і тепла;  Стаття - Можливо Вам потрібно підлаштувати помол і все стане добре 😀

          ⚡ з'являється гіркота або інший неприємний присмак; Стаття -  Можливо Вам потрібно підлаштувати помол і все стане добре 😀

          ⚡ кавова машина перестала подавати каву або подає тонкою струменем.

          ⚡ періодично помічаєте незначні підтікання під кавомашиною;

          ⚡ віддалено з`явився запах плісняви;

 

 

ЯК МИТИ КАВОВУ МАШИНУ

Спочатку вимкніть кавоварку (тумблер зазвичай на передній панелі або позаду кавомашини) - це перший крок при будь-яких діях щодо очищення електричних пристроїв. Потім вийміть заварний блок. Він знаходиться за контейнером для відпадків та піддоном.

 

З великою ймовірністю внутрішні частини кавомашини будуть вкриті залишками меленої кави. Зверніть увагу на канал подачі кави - він швидко забивається. Для його очищення підійде будь-який кухонний прилад, який можна використовувати як маленьку лопатку. Після цього обережно зніміть кавові відходи та протріть стінки апарату вологою ганчіркою. Тепер перейдіть до заварного блоку. Зазвичай його можна розібрати на маленькі деталі, включаючи ущільнення. Але якщо ви не впевнені, що зможете зібрати все то ось відео для Вас: 

Після заварний блок також можна промити під проточною водою. Після водних процедур висушіть деталі насухо. У сервісних центрах часто пропонують змастити тертячі елементи силіконовою мастилом. Але це можна зробити вдома самостійно. Проведіть тонким шаром засобу по всіх напрямних, а зайве видаліть ганчіркою.

 

ЯК ОЧИСТИТИ КАВОВУ МАШИНУ ВІД НАКИПУ

Щоб кавова машина працювала багато років, достатньо її за регламентом промивати, змащувати, замінювати ущільнювачі, чисти від накипу і кавових жирів.

Важливо ⭐️ Потрібно здійснити профілактику кавомашини не рідше ніх 1 раз в 3 міс.

Інструкція по декальцинації кавоварки в домашніх умовах:

⭐️Крок 1. Для цього залийте спеціальний засіб для видалення накипу в контейнер для води . Потрібну кількість дивіться на упаковці виробника.

⭐️Крок 2. Для кавових машин з автоматичним очищенням від накипу, зайдіть в меню і увімкніть цикл чистки, підставте під диспенсор і трубку пару велику чашку. У цю чашку машина буде спускати воду приблизно 30 мл протягом 30 хвилин, доки бойлер не опустіє. Для машин із кавовими зернами процес очищення від накипу такий: підставте чашку під капучинатор і злейте 20-30 мл рідини. Залиште машину на 10-15 хвилин, щоб засіб справився та "роз'їв" накип на внутрішніх стінках контейнера для води. Повторіть процедуру 4-5 разів.

⭐️Крок 3. Щоб очистити бойлер і систему подачі молока від кислоти, промийте його, наберіть чистої води і прогоніть через капучинатор ще раз.

⭐️Крок 4. Прогоніть чисту воду через систему подачі кави. Тепер кавова машина чиста і готова до експлуатації. Але першу чашку все ж рекомендуємо злити, щоб бути впевненим, що разом з кавою в організм не потраплять залишки мастила або засобу для очищення. Кавова "таблетка" абсорбує залишки засобу, якщо вони залишаться.

ЯК ПРОДОВЖИТИ ТЕРМІН СЛУЖБИ КАВОВОЇ МАШИНИ

Ось кілька простих порад, як уникнути поломки апарату. Не використовуйте льодяну воду, тому що кристали льоду стикатимуться в одному місці - бойлері. За кілька років це приведе до незначних тріщин у пластмасі. Користуйтесь фільтрами для води або використовуйте питну воду. Водопровідна вода часто містить забруднення та мінерали, які вкладаються на деталі машини. Дотримуйтесь регламенту профілактики. Ще краще, якщо ви почнете мити кавову машину разом з членами сім'ї - це займе не більше 10-15 хвилин. Використовуйте якісну каву. Нагадуємо, що регулярне очищення кавової машини допомагає зберегти її працездатність та подовжити термін служби. Будьте обережні при роботі з електроприладами та завжди читайте інструкцію виробника.

Kyivstar  (067) 180 49 64 - Сервісний відділ по ремонту кавомашин